مصاحبه مهندس صادقی

Posted by مدیر سایت 2018/02/19 0 Comment(s)

گروه صنایع تاراشیمی در سال 1380 با هدف تولید انواع خمیرپیگمنت تخصصی تاسیس شد. در سال های بعد،  رنگ سولا (تولیدکننده تخصصی رنگ نقاشی دیواری) و مرکب دیلون (تولید کننده تخصصی مرکب های فلکسو آبشور) به این مجموعه افزوده شدند.
 مهندس صادقی مدیرعامل شرکت در زمینه فعالیت شرکت افزود:"در شرکت صنایع تارا شیمی، شما با گسترده وسیعی از فام های اصلی و ترکیبی در هریک از گروه های سیلون و سولا و دیلون مواجه هستید که علاوه بر آنها، فام های مورد نظر مشتریان محترم با دقت بالای رنگ همانندی و کنترل اسپکتوفتومتریک، ارائه می گردد."
وی درباره محصولات شرکت خاطرنشان کرد: "سبد کالایی ما بسیار متنوع بوده و در سال جدید "خمیر پیگمنت های مولتی سیلون " را بعنوان محصولی جدید با کاربری چندگانه و قابل مصرف در صنایع رنگ و کامپوزیت به بازار معرفی نموده ایم. خمیرپیگمنت مولتی سیلون سازگار با رنگ و پلیمرهای برپایه رزین های الکید مدیوم و شورت اویل، اپوکسی، نیتروسلولوز، پلی استر غیراشباع و اکریلیک پایه حلالی است که به نوع خود سهم قابل توجهی در صنعت رنگ و کامپوزیت ایران خواهد داشت.

وی در پاسخ به مشکلات و چالش‌های تحریم گفت: "با شروع تحریم‌ها همت و توانمان را جمع کردیم تا در حال حاضر تعداد زیادی از افزودنیهای مورد نیازمان را که از کشورهای مختلف تامین می شد، خودمان تولید و حتی در برخی موارد آماده فروش به بازار کنیم. "به صراحت میتوانم مدعی آن باشم که میانگین عملکرد این افزودنیهای تخصصی، معادل محصولات مشابه اروپایی است." و این موهبت را مرهون سختی مسیر پرچالش تحریم بودیم.
در خصوص توسعه سهم بازار محصولات تاراشیمی ، با توجه به ماشین آلات مدرن وامکانات پیشرفته جدیدی که در سال جاری نصب شده، توان و سرعت تولید ما نسبت به قبل قابل توجه است و با تنوع بسیار گسترده ای مخصوصا در زمینه انواع خمیرپیگمنت ، مرکب فلکسو و رنگ تخصصی نقاشی  فعالیت داریم؛

به حفظ و بقای مشتریان خود می اندیشیم، کاری پر زحمت را انتخاب کرده ایم و برای آن کیسه ای ندوخته ایم.

محمود صادقی در ادامه افزود: